ako prebieha dovoz

Naša spoločnosť sprostredkúva dovoz vozidiel z krajín EÚ, no predovšetkým z Nemecka. Na základe špecifikácie, ktorú zadáte s údajmi o požadovanom vozidle vieme, o aké vozidlo máte záujem. Podľa Vašich požiadaviek na typ, farbu, výbavu a iné detaily Vám budú zaslané ponuky na e-mail.

V momente keď sa rozhodnete pre konkrétne vozidlo, naša spoločnosť overuje všetky informácie podľa VIN čísla vozidla. Ide o informácie či nebolo vozidlo búrané, či nie je vozidlo v pátraní, či nie je na vozidlo nejaká ťarcha/leasing/exekúcia/záložné právo. 

Ak je vozidlo podľa VIN čísla v poriadku a má tiež pravidelný servis a servisnú históriu, rezervujeme vozidlo. Následne Vám zašleme Kúpnu zmluvu, Objednávku a Zálohovú faktúru vo výške od 40% z celkovej ceny vozidla. Objednávku je potrebné podpísať a poslať naskenovanú mailom. Kúpnu zmluvu je potrebné si poriadne prečítať a pri prevzatí vozidla ju spoločne podpíšeme. Sú v nej obsiahnuté iniciály predajcu a zákazníka spolu s technickými parametrami vozidla. Termín dovozu vozidla je zvyčajne od 7-10 pracovných dní od prijatia zálohy. Po zaplatení zálohy v dohodnutej výške sa naplánuje vyzdvihnutie vozidla v zahraničí. Na mieste prezreme vozidlo po technickej a vizuálnej stránke a následne meriame hrúbku laku našimi meračkami laku, aby sme si boli istí stavom. V prípade, ak by bol zistený na vozidle nejaký nedostatok, budeme Vás hneď z miesta informovať. Po dovoze automobilu na Slovensko sa spraví kontrola originality, STK a EK a vybavíme všetky formality potrebné na prihlásenie vozidla na Slovensku alebo v Českej republike. Pri preberaní vozidla na jednej z našich pobočiek v Mani alebo v Bratislave, vozidlo vyplácate do zvyšnej sumy na účet spoločnosti alebo vozidlo financuje leasingová spoločnosť. Následne si môžete auto odviezť a zostáva Vám už len zaplatiť zákonné poistenie a prihlásiť ho vo svojom okrese na dopravnom inšpektoráte, kde zaplatíte registračnú daň na vozidlo podľa veku a výkonu vozidla.

cena VOZIDLA je pre Vás FINÁLNA


V tejto cene je zahrnutý kompletný balík služieb, ako:

 • Preverenie vozidla cez VIN číslo v Európskych databázach (Databáza poistných udalostí. Databáza kradnutých vozidiel, Leasingová databáza, Záložné práva EÚ, Databáza exekúcií, Servisná história vozidla)

 • Vybavenie dokumentácie ohľadom kúpy vozidla

 • Poistený dovoz vozidla

 • Kontrola originality + všetky úkony potrebné k prihláseniu vozidla

 • Vybavenie všetkých úkonov potrebných na Okresný úrad

 • ONLINE podanie žiadosti na Váš príslušný Okresný úrad

 • Vydanie rozhodnutia a čistého technického preukazu z Okresného úradu

 • Umytie a odovzdanie vozidla priamo Vám

 

Vám už len ostáva urobiť si PZP (povinné zmluvné poistenie) a zaplatiť registračnú daň na Vašom dopravnom inšpektoráte, kde Vám vydajú slovenské značky od Vášho vozidla.

K preberaniu vozidla si môžete prizvať odborníka prípadne môžete zájsť s autom do servisu podľa Vášho výberu.

Na všetky ďalšie otázky ohľadne dovozu a ponuky nás neváhajte kontaktovať.

Sme tu pre Vás denne po-pia od 9h-18h hod na čísle 0915 799 306.

Riziko kúpy vozidla od pochybných autobazárov či súkromných osôb cez našu spoločnosť je oproti individuálnemu dovozu nulové. Nemecká kvalita a servis, bohatá ponuka a profesionalita nemeckých dodávateľov sú zárukou spokojnosti našich klientov. Klient je pre nás na prvom mieste, a preto sa snažíme čo najlepšie vyhovieť jeho individuálnym požiadavkám. Spokojnosť každého klienta je pre nás prvoradá. Budeme radi, ak sa sami presvedčíte aj Vy o kvalite našich služieb.

auto z Nemecka


Trh automobilov v Nemecku poskytuje obrovské množstvo vozidiel. To zaisťuje bezproblémové vyhľadanie požadovaného vozidla. Navyše výrazne ušetríte, pretože európske ceny na trhu automobilov sú stabilnejšie a výrazne výhodnejšie.

Vďaka pravidelnému servisu vozidiel u autorizovaných predajcov a kvalite stavu vozoviek v Nemecku, sú ojazdené automobily preukázateľne zachovalejšie. Často sa nám stáva, že nové vozidlo, ktoré je u nás len na objednávku, stojí v Nemecku na showroome a je už registrované. Od 1. prihlásenia mu teda začala plynúť záruka a hoci vozidlo nejazdí, jeho cena sa znižuje. Vozidlá sú kupované od oficiálnych predajcov, čo zaručuje vždy overiteľnú pravosť a dáva garancie, že do vozidiel neboli vykonané zásahy či už vonkajšie alebo vnútorné. V Nemecku je uzákonené za trestné stáčanie kilometrov na tachometri, takže je ich stav pri predaji skutočný.

hody

 • Širšia ponuka automobilov – až 1,5 miliónov jazdených áut v ponuke

 • Zdokumentovaná servisná história a história počtu majiteľov

 • Bohatšie vybavenie automobilov nižších tried

 • Možnosť kúpy špecifického modelu auta, ktorý sa na slovenský trh nedováža

 • Jazda na kvalitnejších pozemných komunikáciách – dĺžka cestnej siete v Nemecku vyše 400 000 km, ž čoho 10 500 km pripadá na diaľnice

 • Neriskujete svoje peniaze. V prípade, ak by vozidlo nezodpovedalo dohodnutým požiadavkam, zálohu Vám vrátime do 24hodín

nevýhody

 • Nutnosť vycestovať za autom do zahraničia

 • Administratívna stránka dovozu

 • Náklady spojené s prepravou vozidla
   

Ak sa však rozhodnete pre kúpu/dovoz automobilu z Nemecka/EÚ, prevezmeme na seba takmer všetky hore spomenuté “nevýhody” a odbremeníme Vás od akejkoľvek technickej, logistickej a administratívnej časti spojenej s kúpou/dovozom auta zo zahraničia.

Píšte kedykoľvek...
Volajte od 9 - 18h...
Kde nás nájdete...
Sledujte nás...
info(at)dovozautznemecka.sk
+421 915 799 306
Bosákova 7
851 04 Bratislava
 • dovoz aut z nemecka
 • dovoz aut z nemecka
Ulička 2
941 45 Maňa

© 2018 Výberči, s.r.o. | Všetky práva rezervované