top of page
Dovoz-aut-zo-zahranicia.jpg
Prihlasenie vozida

Online vám prihlásime auto zo zahraničia a tiež vám vybavíme prepis auta kúpeného na Slovensku.

Máme pre vás jedinečnú službu, ktorú poskytujeme pre všetkých majiteľov vozidiel, ktorí chcú legálne, rýchlo a jednoducho prihlásiť svoje autá zo zahraničia na Slovensku. Naša spoločnosť sa zaoberá poskytovaním profesionálnych služieb ohľadom dovozu aút na kľúč a prihlásenia vozidiel zo zahraničia na Slovensku.

Ako to funguje? Je to úplne jednoduché. Stačí nás kontaktovať prostredníctvom nášho formulára, e-mailom alebo telefónátom a poskytneme vám všetky potrebné informácie. Sme tu, aby sme prevzali všetky administratívne záležitosti spojené s prihlásením vozidla za vás.

 

Každé vozidlo, ktoré chcete registrovať na Slovensku, musí splniť špecifické požiadavky, ktoré v prípade zahraničných vozidiel zvyčajne vyžadujú dodatočnú dokumentáciu a  úkony. My sme pripravení sa o tieto záležitosti postarať za vás.

 

Máme bohaté skúsenosti s procesom prihlásenia rôznych typov vozidiel. Nech už ide o osobné, nákladné, motocykle alebo iné. Vieme vám pomôcť s prípravou potrebných dokumentov a s postupom všetkých povinností. Okrem toho máme solídny vzťah s miestnymi úradmi a inštitúciami, čo nám umožňuje prejednávať a vybavovať záležitosti rýchlejšie a efektívnejšie.

 

Dôveryhodnosť a spoľahlivosť sú naše hlavné zásady. Zabezpečíme, aby vaše vozidlo bolo správne zaregistrované, bez zbytočných oneskorení a problémov. Chápeme, že proces prihlásenia môže byť pre niektorých majiteľov áut veľmi komplikovaný a časovo náročný. Preto sme tu, aby sme vám uľahčili tento proces a poskytli vám úplne odbremenenie od všetkých úkonov a byrokracie spojených s prihlásením auta.

 

Nemajte stres kvôli byrokracii a neznalosti miestnych predpisov. S našou pomocou budete mať svoje vozidlo prihlásené na Slovensku rýchlo a jednoducho.

Pomocou našej kalkulačky veľmi jednoducho a rýchlo zistíte, koľko vás bude stáť prihlásenie vozidla cez našu spoločnosť. Takisto si veľmi ľahko vypočítate výšku registračnej dane na vaše vozidlo. Ak by ste chceli personalizovnané EČV, tak cena týchto značiek je 500 EUR (obyčajné EČV vychádzajú na 50 EUR).


Ak máte už hotovú potrebnú kontrolu originality alebo STK/EK, tak nám tieto protokoly nahrajte v PDF súbore spolu s technickým preuakzom od vozidla a inými dokumentmi napr. COC dokument, v ktorom nájdeme všetky potrebné informácie týkajúce sa vozidla vrátane alternatívných rozmerov kolies. Taktiež budeme potrebovať faktúru/kúpnu zmluvu od zakúpeného vozidla. V neposldenom rade nezabudnite na plnú moc (odkaz na stiahnutie), aby sme vás mohli zastupovať na úradoch.

Ak chcete využiť naše profesionálne služby pri prihlasovaní vozidla zo zahraničia na Slovensku, neváhajte nás kontaktovať.

Tešíme sa na spoluprácu s vami a na zabezpečenie jednoduchého prihlásenia vášho vozidla.

Nahrať súbor v PDF
Nahrať súbor v PDF

Ďakujeme za kontaktovanie! Odpovieme vám do 24 hodín.

KONTAKT
Píšte kedykoľvek...
Volajte od 8 - 17h...
Kde nás nájdete...
Sledujte nás...
+421 915 799 306
VÝBERČI, s.r.o.
Bosákova 7

851 04 Bratislava
  • dovoz aut z nemecka
  • dovoz aut z nemecka
bottom of page